Takie tam informacje

Dzisiaj nie będzie przepisu. Będzie za to trochę informacji na temat bloga. Jeżeli chodzi o szatę graficzną to męczę cały czas męża aby było bardziej pogodnie i dzisiaj już są drobne zmiany ale to jeszcze nie to co ja bym chciała:) Może niedługo będzie coś bardziej radosnego, letniego, zobaczymy. Mój Ukochany przekazał mi informację że od dzisiaj można również głosować na dany przepis i przyznawać jakieś gwiazdki hmmm rzeczywiście są:) A więc do dzieła moi mili. Kolejna sprawa to zapowiedź super przepisu na pizze, oczywiście ze zdjęciami, a oprócz pizzy może już jutro przepis na babkę cytrynową, tak smaczną że aż sama się zdziwiłam:)

Dostałam jednego maila dotyczącego zdjęć łabędzi z pierwszego wpisu. Jest to zdjęcie z naszego spływu kajakowego rzeką Krutyń z zeszłego roku. Dlaczego o tym piszę…. otóż kolejnym działem na blogu będą fotogalerie z naszych wycieczek po Mazurach i nie tylko, niestety z zeszłych lat, bo ja za kilka (-naście) dni urodzę Naszą Dzidzię, więc w tym roku wycieczek nie będzie.


No i ostatnia informacja…. mój mąż postanowił, że się zaczyna odchudzać (ciążę przechodzi razem ze mną, więc kilka kg też mu przybyło), a więc już niedługo dużo przepisów białkowych, ponieważ zaczyna dietę pod tytułem: Dieta Dukana. To wszystko na dzisiaj, uciekam kończyć pizzę.

Podobne posty:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *