Weekend

Witam wszystkich serdecznie w pochmurny i deszczowy weekend. Zdjęcie tytułowe nie ma nic wspólnego z tematem wpisu. Jest to zdjęcie z zeszłego roku z Kadzidłowa, gdzie jest park dzikich zwierząt. Jeżeli ktoś będzie miał możliwość to zachęcam do zwiedzania.
Dzisiaj niestety nowego przepisu nie będzie. Będzie za to uaktualnienie zdjęć w przepisie na blok czekoladowy.

Mój mąż wiercił mi przez ostatnie 2 dni dziurę w brzuchu, że chce jakieś ciasto, więc wymyśliłam, że pójdę na łatwiznę 🙂 i zrobiłam blok czekoladowy. Wyszedł jeszcze lepszy niż ostatnio. Prawdopodobnie jest to zasługa innego rodzaju dodatków, czyli mieszanki keksowej oraz tego, że dodałam więcej mleka (trochę przez przypadek 🙂 )

Na obiad dziś jedziemy do teściów, więc teoretycznie mam już dzisiaj wolne od kuchni. Teoretycznie, bo mam jeszcze pewien pomysł na wieczór, ale nie chcę nic obiecywać, bo nie wiem czy mi się uda zorganizować czasowo (jutro idę do szpitala i może nasza rodzinka w końcu się powiększy). Warto jednak poczekać, bo będzie to jedno z najsmaczniejszych ciast jakie zrobiłam (to opinia mojego M. ale nie tylko, nawet teściowa była zachwycona 🙂 ) i nie jest wcale trudne do wykonania.


Tutaj tylko jedna fotka nowego bloku czekoladowego, aby zachęcić Was do jego zrobienia. Naprawdę jest prosty i pyszny 🙂 Więcej nowych zdjęć na stronie, gdzie znajduje się przepis na blok czekoladowy.

blok czekoladowy

Podobne posty:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Weekend, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *